מזגן מיני מרכזי - HamKar.co.il

מזגן מרכזי

 

מזגן מיני מרכזי הוא פתרון מצוין למיזוג דירה או חלל גדול. מזגנים אלו לרוב מעוצבים ומשולבים בצורה יפה ואסתטית בבית בעוד הם עטופים ומעוצבים בגבס. האוויר החם או הקר יכול לצאת אופן שווה בין חלקי הבית או ברמות שונות בין החדרים, לפי בחירתכם. פתחי האוויר של מזגן מיני מרכזי מגוונים ותוכלו למצוא מגוון פתחים דקורטיביים.

אפשר לראות מזגנים מפוצלים ומיני מרכזיים בדירות גדולות, דירות קטנות, דירות בעלות מספר רב של חדרים, משרדים גדולים וקטנים, מבני תעשייה, חנויות ועוד מגוון רחב של מבנים ובניינים.

לפני שבוחרים מזגן מיני מרכזי יש לשאול את עצמנו מספר שאלות: מהו השטח שברצוננו למזג? האם קיים מסדרון? האם המזגן ימזג את כל חלקי הדירה / החלל? מיקום המבנה בארץ והאקלים בו, גובה הדירה, איזו תפוקה נדרשת בחום ובקור, ועוד...

 

מזגנים מיני מרכזיים

מזגן מפוצל, או בשמו המקצועי מזגן מרכזי (או מיני מרכזי), מאפשר לכל אחד מהאנשים בבית לקבוע את הטמפרטורה הרצויה אצלו בחדר. באפשרות כל אחד לבחור אם המזגן יפעל או יישאר כבוי ללא תלות בשאר אנשי הבית.

חשוב לשים לב לצריכת האנרגיה של המזגן, כוח סוס, מקדם היעילות שלו וכמובן למחירו. לא תמיד מזגן יקר הוא מזגן טוב, ולהפך, מחיר זול לא מצביע על מזגן לא איכותי. המון חברות מוכרות יוצרות ומשווקת מזגן מיני מרכזי ולכן כדאי לבדוק מספר דגמים רב ולקבל המלצות מחברים ומומחים בתחום. השקעה כזו היא בדרך כלל השקעה לכל החיים או לשנים רבות, הודות לכך שמזגנים אלו עמידים וחזקים וניתן לתקן ולטפל בהם כמו בכל מזגן אחר.

בעת התקנת מזגן מיני מרכזי, לרוב פותחים 2 פתחים בכל חדר - אחד שמכניס אויר ואחד ממנו יוצא האוויר. התקנת מזגן מרכזי נעשית ע"י איש מקצוע שכן העבודה מורכבת ויכולה להיות מסוכנת.

קניה חכמה של מזגן מפוצל מחייבת בדיקה מקיפה או התייעצות עם מומחים בתחום המכירים מגוון דגמים של מזגנים מיני מרכזיים. צור קשר עוד היום ואנו נתאים לך אישית מזגן מיני מרכזי איכותי שייענה לכל הצרכים שלך!

 

 

עוד מוצרים

חם קר

אתר חם-קר הינו פורטל מזגנים המספק מידע ושירותי מיזוג אויר לקהל הגולשים.

לרשותך מגוון רחב של דגמים של מזגן נייד, מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי ומערכות מיזוג אויר נוספות.

באתר תוכלו לקבל מידע והנחות על מגוון דגמים של מזגנים במבצע וכן על שירותי התקנת מזגנים ותיקון מזגנים.

צור קשר

לכל שאלה, הצעה, בעיה או בקשה תוכלו לפנות אלינו ונשיב בהקדם. פרטינו:

 

טלפון 1:

טלפון 2: