מזגן נייד - HamKar.co.il

מזגנים ניידים

 

 

מזגן נייד הינו מזגן גדול יחסית שאינו מקובע למקום מסוים ונע בעזרת גלגלים. כאשר ממקמים מזגן נייד חשוב לשמור על פתח אוורור קטן ממנו ייצא הצינור שיאפשר תחלופה של האוויר בחדר.

למי זה מתאים?

מזגן נייד מתאים לסטודנטים, זוגות צעירים או אנשים הגרים בדירות שכורות שאינם מעוניינים לרכוש מזגן קבוע. המזגן הנייד מתאים בדרך כלל לחדרים של עד 15 מ"ר.

כאמור, מזגן נייד אינו דורש התקנה ואפשר לנייד אותו מחדר לחדר בקלות. מזגנים ניידים מחזיקים שנים רבות ומקנים מיזוג אויר (קירור לרוב) לכל אזור בו ימוקמו.

 

מזגן נייד - איתך בכל מקום

 

אם אינכם צריכים מיזוג אוויר למשך מספר שעות רב במהלך היום, מזגן נייד הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. הפעלתו פשוטה ונדרש רק לחברו לחשמל בכדי שיתחיל לעבוד. מזגנים ניידים אינם עוצמתיים במיוחד אך חסכוניים, לא מרעישים ועושים את העבודה.

מחיר מזגן נייד

מחירים של מזגנים ניידים נעים בין 2000-3000 ש"ח. מגוון הדגמים אינו גדול כמו של מזגנים עיליים או רצפתיים אך בכל זאת, שווה לעשות בדיקה והשוואת מחירים.

עברתם דירה? צריכים פתרון זמני? מזגן נייד הוא פתרון אידיאלי בשבילכם, ומהווה מערכת קירור ומיזוג אויר נפלאה לחדר בעת חודשי הקיץ. צרו קשר עוד היום, ואנו נתאים אלכם מזגן נייד איכותי במחיר אטרקטיבי!

 

 

 

עוד מוצרים

חם קר

אתר חם-קר הינו פורטל מזגנים המספק מידע ושירותי מיזוג אויר לקהל הגולשים.

לרשותך מגוון רחב של דגמים של מזגן נייד, מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי ומערכות מיזוג אויר נוספות.

באתר תוכלו לקבל מידע והנחות על מגוון דגמים של מזגנים במבצע וכן על שירותי התקנת מזגנים ותיקון מזגנים.

צור קשר

לכל שאלה, הצעה, בעיה או בקשה תוכלו לפנות אלינו ונשיב בהקדם. פרטינו:

 

טלפון 1:

טלפון 2: